Sport

Liga e Parë vjen në fundjavë me super përballje

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këtë fundjavë Liga e Parë e Kosovës vjen me ndeshjet e xhiros së dytë, shkruan BlicMedia.

Padsyhim se kjo xhiro do të sjell ballafaqime tejet interesante kur kemi parasysh peshën dhe rëndësin e madhe që ka fillim stinori i garave.

Këto janë të gjitha ndeshjet e kèsaj jave./BlicMedia.net.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv