Sport

Liga e Parë vazhdon me super ndeshje, në program janë tetë ballafaqime

Liga e Parë në futbollin kosovar sot vazhdon me tetë ndeshje.

Në kuadër të ‘Grupit A’ spikasin ndeshjet si Liria – Besa dhe Rahoveci – Onix.

Në ‘Grupin B’ interesant pritet të jenë duelet mes Fushë Kosova – Vushtrria dhe Ramiz Sadiku – Arbëria.

Të gjitha ndeshjet startojnë në orën 15:00.

Kujtojmë që Gazeta “Sheshi” do ua sjellë rezultatet në kohën reale.

Më poshtë i gjeni të gjitha çiftet komplete:

‘Grupi A’:

Liria – Besa

Drenasi – Vëllaznimi

A&N – Istogu

Rahoveci – Onix

‘Grupi B’:

Vllaznia e Pozheranit – Kika

2 Korriku – Vitia

Ramiz Sadiku – Arbëria

Fushë Kosova – Vushtrria

Postime të ngjajshme
Sport

U rrit në La Masia, rrëfehet Balliu: Ja pse u largova nga Barcelona

Sport

Carabao Cup kthehet me tri sfida, vëmendja në "Stamford Brigde"

Sport

Veprim i mirë nga Rashica, viziton Ambasadën e Kosovës në Britani të Madhe

Sport

Sot zhvillohet ndeshja e Superkupës Kosovë-Diasporë, Llapi – Kosova Düsseldorf