Sport

Liga e Parë vazhdon me dy ndeshje interesante

Java e parë në Grupin B të Ligës së Parë vazhdon edhe sot (e diele) me dy ndeshje interesante në program.

Në këtë ditë spikat ndeshja në stadiumin “Ferki Aliu”, ku skuadra e Vushtrrisë është nikoqir i Vitisë.

Të dy skuadrat janë përforcuar dhe në xhiron e parë do të tregojnë forcën për të rrëmbyer pikët e plota.

Ndeshje interesante që pritet të zhvillohet në kuadër të kësaj xhiroje është edhe Ferizaji – Vllaznia e Pozheranit.

Edhe këto dy ekipe janë forcuar për sezonin e ri dhe tani kërkojnë të nisin mbarë edicionin e ri.

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

LajmeSport

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

LajmeSport

FLORIAN MARKU TRIUMFON PËRBALLË BOKSIERIT UKRAINAS NË LONDËR

LajmeSport

Mbyllet rundi i pestë në ndeshjen Marku – Prodan, këto janë disa nga lëvizjet e menqura të boksierit shqiptar