Sport

LIGA E PARË LIVE: Rezultatet

Përveç takimeve të Superligës në kohë reale po luhen edhe katër duele në Ligën e Parë.

Dy prej tyre i përkasin Grupit A ndërsa dy të tjera atij B, shkruan Gazeta Olle.

Interesant pritet të jetë përballja mes liderëve të Dukagjinit dhe Lirisë së përforcuar.

Rezultatet në kohë reale:

Malisheva 3–0 Vushtrria
Dukagjini 0–0 Liria

KEK-u 0–0 Kika
2 Korriku 0–0 Flamurtari

Postime të ngjajshme
Sport

Zyrtare: Ish-trajneri i Vëllaznimit merr drejtimin e Prishtinës

Sport

Morina i gëzohet pikës së fituar në Gjilan

Sport

Batatina: Ne e mundëm vetën, nuk na mposhti Prishtina

Sport

Sokoli flet pas barazimit kundër Arbërisë