Sport

LIGA E PARË LIVE: Rezultatet në kohë direkte

Përveç takimeve të Superligës në kohë reale po luhen edhe katër duele në Ligën e Parë.

Dy prej tyre i përkasin Grupit A ndërsa dy të tjera atij B, shkruan Gazeta Olle.

Interesant pritet të jetë përballja mes liderëve të Dukagjinit dhe Lirisë së përforcuar.

Rezultatet në kohë reale:

Malisheva 2–0 Vushtrria
Dukagjini 0–0 Liria

KEK-u 0–0 Kika
2 Korriku 0–0 Flamurtari

Postime të ngjajshme
Sport

Nga porta në sulm, të paktën 51 emra të gatshëm për Kombëtaren – ja pse Reja ka një super skuadër

Sport

Emir Sahiti shënon gol në Kroaci

Sport

Nesër takimi i 30-të mes Prishtinës dhe Llapit: Forma momentale e skuadrave dhe rezultatet nga 29-të ndeshjet e kaluara

Sport

Hoxha rrëfen tmerrin me policin rus: Më nxori nga shtëpia dhe gjuajti dy herë me armë