Sport

Liga e Parë LIVE: Liria – A&N dhe 2 Korriku – Vushtrria

Këtë fundjavë zhvillohet xhiro e 12-të e Ligës së Parë.

Në ditën e sotme janë dy ndeshje interesante në program, njëra nga Grupi A ndërsa tjetra nga Grupi B.

Në Grupin A, Liria pret A&N, në përballjen e skuadrave që kërkojnë të ngjiten sa më lart në tabelë.

Ndërsa në Grupin B, 2 Korriku pret liderin e tabelës, Vushtrrinë, dhe kërkon të këndellet pas formës së dobët në gjashtë javët e fundit.

Rezultatet LIVE:

Grupi A:

LIRIA 1 – 0 A&N

Grupi B:

2 KORRIKU 1 – 0 VUSHTRRIA

Related posts
Sport

Granit Begolli afër marrëveshjes me skuadrën e madhe kosovare

Sport

Këto janë 12 skuadrat që tanimë kanë siguruar kualifikimin nga grupet e Ligës së Kampionëve

Sport

PAMJET: “Shpërthen” stadiumi San Siro, shënohet goli i parë në ndeshjen Milan-Liverpool

Sport

Kroos me gol spektakolar zhbllokon shifrat në ndeshjen Real Madrid – Inter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *