Sport

Liga e Parë LIVE: Këto janë rezultatet momentale në ndeshjet, Liria – A&N dhe 2 Korriku – Vushtrria

Këtë fundjavë zhvillohet xhiro e 12-të e Ligës së Parë.

Në ditën e sotme janë dy ndeshje interesante në program, njëra nga Grupi A ndërsa tjetra nga Grupi B.

Në Grupin A, Liria pret A&N, në përballjen e skuadrave që kërkojnë të ngjiten sa më lart në tabelë.

Ndërsa në Grupin B, 2 Korriku pret liderin e tabelës, Vushtrrinë, dhe kërkon të këndellet pas formës së dobët në gjashtë javët e fundit.

Gazeta Olle ju mban të informuar për çdo ndryshim në këto dy takime.

Rezultatet LIVE:

Grupi A:

LIRIA 1 – 0 A&N

Grupi B:

2 KORRIKU 1 – 0 VUSHTRRIA

Related posts
Sport

Barcelona pëson edhe golin e tretë

Sport

Kosovare Asllani shënon gol për Real Madridin në Ligën e Kampionëve të femrave

Sport

Ky pritet të jetë kundërshtari i radhës i Furyt

Sport

Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Barcelona

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *