Sport

LIGA E PARË LIVE: Ka gol në ndeshjën, 2 Korriku – Flamurtari

Përveç takimeve të Superligës në kohë reale po luhen edhe katër duele në Ligën e Parë.

Dy prej tyre i përkasin Grupit A ndërsa dy të tjera atij B, shkruan Gazeta Olle.

Interesant pritet të jetë përballja mes liderëve të Dukagjinit dhe Lirisë së përforcuar.

Rezultatet në kohë reale:

Malisheva 3–0 Vushtrria
Dukagjini 0–0 Liria

KEK-u 0–0 Kika
2 Korriku 1–0 Flamurtari

Postime të ngjajshme
Sport

Superliga Live: Prishtina – Llapi, Gjilani – Arbëria

Sport

Rezultatet e dy ndeshjeve të stinorit vjeshtor mes Prishtinës dhe Llapit

Sport

FC Prishtina – Llapi: Forma e skuadrave në pesë ndeshjet e fundit dhe përballjet direkte

Sport

Shtatë takime në Ligën e Parë: “Nxehtë” në Klinë, spikat derbi në Prizren