Sport

Liga e Parë: Këto janë rezultatet e takimeve të sotme

Përfundon xhiroja e tretë në Ligën e Pare, këto janë rezultatet e arritura.

GRUPI A

FC A&N 1 – 1 KF LIRIA

RAHOVECI 1 – 3 TREPÇA 89′

ONIX 2 – 2 DRENASI

ISTOGU 4 – 0 BESA

TREPÇA 1 – 2 VËLLAZNIMI

GRUPI B

FUSHË KOSOVA 1 – 0 FERIZAJ

VUSHTRRIA 1 – 1 2KORRIKU

ARBËRIA 1 – 1 KIKA

FLAMURTARI 2 – 1 VITIA

RAMIZ SADIKU 1 – 0 VLLAZNIA

Postime të ngjajshme
Sport

Pas ndeshjes me Lazion, Mourinho fjaloset me gazetarë dhe e braktis konferencën

Sport

Ylli i Serie A shënon gol të mrekullueshëm me shishe të ujit në dorë

Sport

Dueli i zjarrtë në Champions, PSG – Man City: Guardiola ka disa fjalë për Messin

Sport

Joshua u dërgua në spital menjëherë pas humbjes ndaj Usyk