Sport

Liga e Kombeve vazhdon edhe sot me ndeshje interesante

Liga e Kombeve do të vazhdojë edhe sot me disa ndeshjet tejet interesante.

Në Ligën A, Gjermania pret në shtëpi Zvicrën. ‘Panzerët’ kanë pesë pikë nga tre ndeshje, ndërsa helvetët vetëm një sosh.

Në të njëtin grup janë edhe Ukraina dhe Spanja, që takohen sot në Kiev. ‘Stuhia e Kuqe’ është lidere e grupit me shtatë pikë, kurse ukrainasit tubojnë tre pikë.

Më poshtë mund të shihni ndeshjet e ditës së sotme dhe orarin e tyre.

Postime të ngjajshme
Sport

Rezultatet e plota të xhiros së gjashtë në Ligën e Parë

Sport

Idrizi: Ishim më të mirë se Gjilani, ky talent i yni do jetë nga më të mirët në Kosovë

Sport

Rënditja tabelare e Superligës

Sport

Superliga: Përfundojnë super ndeshjet e zhvilluara sot