Sport

Liga e Kombeve: Këto janë ndeshjet që do të luhen sot

Liga e Kombeve sot (e shtunë) vazhdon me ndeshjet e xhiros së pestë të fazës së grupeve.

Në orar janë ndeshjet e Ligës A, C dhe D.

Në ligën A, zhvillohen katër ndeshje jashtëzakonisht interesante, dhe të gjitha fillojnë nga ora 20:45.

Gjermani – Ukrainë

Portugali – Francë

Suedi – Kroaci

Zvicër – Spanjë

Në Ligën C, zhvillohen dy ndeshje.

Azerbajxhan – Mali i Zi

Qipro – Luksemburg

Ndërsa, në Ligën D, luhet tri ndeshje:

Malta – Andorra

San Marino – Gjibraltar

Letoni – Ishujt Faroe

Postime të ngjajshme
Sport

Edukatë shembullore e skuadrës së Istogut

Sport

Flitej për Milanin, Liverpoolin e Dortmundin, por Rashica ....

Sport

PSG arrin fitore të madhe ndaj Man United – Barça, Juventusi dhe Chelsea kryejnë detyrën

Sport

Barcelona e kalon lehtësisht Ferencvarosin