Sport

Liga e Kampionëve vazhdon me tetë sfida, vëmendja te Juve – Chelsea

Sonte (e mërkurë) do të zhvillohen tetë sfida shumë interesante në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja më interesante pritet të zhvillohet në Torino, ndërmjet Juventusit dhe Chelseas, shkruan lajmi.net.

Derbi interesant është edhe mes Manchester Unitedit dhe Villarrealit që zhvillohet në “Old Trafford”.

Të gjitha ndeshjet që zhvillohen sonte:

Atalanta – Young Boys (18:45)

Zenit – Malmo FF (18:45)

Bayern Munich – Dynamo Kyiv (21:00)

Benfica – Barcelona (21:00)

Juventus – Chelsea (21:00)

Manchester United – Villarreal (21:00)

Salzburg – Lille (21:00)

Ëolfsburg – Sevilla (21:00).

Postime të ngjajshme
Sport

Zhegrova reagon pasi i siguroi fitoren Baselit me supergol në “frymën e fundit”

Sport

Prishtina 1-2 Llapi, golat dhe rastet nga ndeshja e zhvilluar sot në ''Fadil Vokrri''

Sport

Golashënuesit më të mirë pas fazës së parë në Superligë

Sport

Broja bën heroin, sulmuesi shqiptar ia siguron fitoren e parë Southamptonit