.
Sport

Liga e Kampionëve: Sonte vëmendja te super-ndeshja Real Madrid – PSG

Sonte në mbrëmje do të zhvillohen dy ndeshje interesante në fazën e 1/8-ve të Champions-it.

Në orën 21:00, do të luhet finalja e parakohshme, në stadiumin “Santiago Bernabeu”, Real Madrid-PSG.

Ndeshja e parë ka përfunduar me shifrat 1-0 për parizienët, por gjithçka mbetet e hapur duke parë rezultatin minimal të takimit të kaluar.

Në po të njëjtën orë, do të luhet në stadiumin “Etihad”, dueli Manchester City – Sporting.

Një ndeshje praktikisht e mbyllur për Sitin, e cila është kualifikuar që në ndeshjen e parë ku triumfoi me rezultatin 0-5 në Portugali.

Related posts
Sport

Lajmi i fundit: Florim Zuka jep dorëheqje nga Gjilani

Sport

Gjilani dhe Llapi, kërkojnë kualifikimin në raundin e dytë në Ligën e Konferencës

Sport

Zbulohet data se kur do të përballet Drita me Antwerp

Sport

Arbnor Morina tregon se cilat janë gjasat e Ballkanit ndaj Zalgirisit