Sport

Liga e Kampionëve: Mësohet data dhe ora e ndeshjes Juvetus – Barcelona

Tashmë është publikuar edhe orari i takimit të fazës së grupeve për sezonin e ri të Ligës së Kampionëve.

Skuadrat elitë të këtij kompeticioni përveç se kanë mësuar grupet e tyre, ato kanë mësuar edhe kundërshtarët, datën dhe orën e takimit, shkruan IndeksOnline

Ndeshja që më së shumti i intereson tifozëve është ajo e grupit G’ ndërmjet Juventusti dhe Barcelonës, pasi do të shohim përballjen e dy më të mirëve të këtij sporti, Ronaldos dhe Messit.

Takimi i Juventus – Barcelona do të zhvillohet me datën 28 tetor me fillim nga ora 21:00.

Postime të ngjajshme
Sport

Munishi kapet me drejtorin e Dritës: Veç për volejboll mundesh mem fol

Sport

Shtatë futbollistë shqiptarë tek Lokomotiva e Zagrebit, ja sa është paga mesatare tek klubi kroat

Sport

“Skifterat” me komunikatë publike: Qëndrojmë prapa Gjilanit dhe vendimeve të presidentit Zuka

Sport

Ibrahimi paralajmëron Drenicën para takimit të së martës