Sport

Liga e Dytë vazhdon sot me katër ndeshje

Sot zhvillohen katër takime interesante të xhiros së 14-të në Ligën e Dytë.

Lepenci nuk do të ketë punë aspak të lehtë pasi në shtëpi pret Prizrenin, shkruan Gazeta Olle.

Interesant pritet të jetë edhe në Gjakovë, në ndeshjen Minatori – Rilinda

Vjosa udhëton drejt Kamenicës, aty ku do të përballet me Bashkimin.

Të trija këto takimet fillojnë nga ora 13:00, ndërsa e vetmja ndeshje në program në ora 14:00, zhvillohet ndërmjet Dardanëve dhe Dardanisë.

Related posts
Sport

Granit Begolli afër marrëveshjes me skuadrën e madhe kosovare

Sport

Këto janë 12 skuadrat që tanimë kanë siguruar kualifikimin nga grupet e Ligës së Kampionëve

Sport

PAMJET: “Shpërthen” stadiumi San Siro, shënohet goli i parë në ndeshjen Milan-Liverpool

Sport

Kroos me gol spektakolar zhbllokon shifrat në ndeshjen Real Madrid – Inter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *