Show Bizz

Liberta Spahiu në bikini, por ka diçka që nuk shkon me foton

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Liberta Spahiu është paraqitur edhe një herë atraktive nga pushimet.

Ajo në llogarinë e sajë në Instagram publikoj një fotografi e veshur në bikini e që dukje në formë të shkëlqyer

Prezantuesja e njohur ka vënë në pah linjat e saj trupore, ndërsa dukej mjaft tërheqëse me bikini me ngjyrë blu dhe me një kapele në kokë.

Por, ishte një detaj i vogël që moderatorja ka theksuar që ia prishi foton.

“Gjithçka në rregull, por kjo perde qëlloi e pa hekurosur”, ka shkruar Liberta me shaka.

Ndryshe, ajo është mjaft e komentuar në mediat rozë dhe padyshim konsiderohet si një nga femrat më seksi shqiptare

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto