Show Bizz

Leonora na njofton me ‘bishën’ e saj, ajo ka kushtuar një ‘mal’ me para

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Leonora Jakupi ka ekspozuar veturën e saj luksoze, gjë që nuk e ka bërë asnjëherë në jetë.

Stili i saj gjithmonë ka qenë shumë i diskutuar dhe shumë në hap me kohën sidomos 5 vitet e fundit.

Sa i përket jetës së saj private ajo e ka mbrojtur hermetikisht, por kohëve të fundit po thuhet se është në lidhje me një figurë shumë të njohur, emri i të cilit nuk është zbardhur ende.

Leonora ka treguar veturën e saj BMW, çmimi i të cilës kap shifrën 120 mijë euro, veturë kjo të cilën e kishte bjerë edhe Tayna para disa javëve.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto