Show Bizz

Leonora Jakupi zbulon për herë të parë këto detaje nga lidhja e dashurisë

Leonora Jakupi ishte e ftuara e autores dhe moderatores Luana Vjollca mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN”.

Këngëtarja e shumë HIT-eve u vendos përballë një interviste mjaft speciale ku titujt e këngëve të saj ishin “pyetjet” e intervistës.

Nëpërmjet përgjigjeve të Jakupit zbuluam shumë detaje të lidhjes së dashurisë së saj.

Me anë të këngës “Zemra të kërkon”; Leonora na zbuloi se tashmë e ka gjetur të duhurin; gjithashtu na zbuloi se ai nuk i ka dhuruar diamante, nga kënga “Diamant”.

 

“Pa asnjë dyshim” që do të kemi një dasmë në vitin 2021; pasi 2020 ia prishi planet për martesë. Të paktën Leonora dëshiron dhe shpreson të bëjë një dasmë vitin që vjen, por jo tradicionale.

Sipas Leonorës nëse në lidhje nuk ka dashuri, respekt dhe komunikim i vjen fundi, nga kënga “Ky është fundi”. Top Channel

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Dua Lipa: Gjyshi im u pushua nga puna, s’pranoi kërkesën e serbëve, të falsifikonte historinë e Kosovës

LajmeShow Bizz

Leonora Jakupi mirëpret në Shtëpinë e të Moshuarve dy banore të reja, i befason me prezencën e saj

LajmeShow Bizz

Reagon Albatriti pasi babi i tij u shpall i vdekur

Show Bizz

Pas vdekjes së nënës, Robert Berisha merr këtë vendim për emisionin e tij