Show Bizz

Leonora Jakupi flet për herë të parë: Tregon kur po martohet

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja Leonora Jakupi, jeta e së cilës është shumë mirë e mbrojtur nga publiku, ka zbuluar së fundmi disa detaje për martesën e saj, transmeton Gazeta Metro.
Ajo ishte e ftuar në njërin nga emisionet kosovare, ku zbuloi se shumë shpejt do të martohet.

Moderatori shfrytëzoi rastin për ta ngacmuar dhe e pyeti se kur do të martohe.

“Do bëhem nuse në vitin 2020”, iu është përgjigjur këngëtarja 40 vjeçare, por  nuk zbuloi se kush është personin që ia ka rrëmbyer zemrën./gazetametro.net

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto