Show Bizz

Leonora Jakupi bën ndryshimin drastik në pamje

Leonora guxoi të eksperimentojë me dukjen.

Ndonëse jemi mësuar ta shohim pothuajse gjithmonë me dukje të njëjtë, Leonora Jakupi bëri një ndryshim, shkruan lajmi.net.

Ajo vendosi që të bëhet bjonde dhe këtë ndryshim e tregoi me anë të videove e fotografive të fundit në Instagram.

Këngëtarja u tha ‘lamtumirë’ flokëve me ngjyrë karamel, ndërsa ndryshimi i ri po i shkonte shumë asaj.

Artisten s’e kemi parë asnjëherë me një ndryshim të tillë në dukje, por po i shkonte shumë.

Ndryshe, Leonora ka kohë që nuk ka qenë aktive me ndonjë projekt të ri, por pritet të rikthehet së shpejti.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lajmërohet burri i Fjolla Morinës, me këtë foto u përgjigjet raportimeve për ndarje

Show Bizz

U largua nga “Për’puthen”, Ledjana merrë edhe një tjetër vendim drastik

Show BizzSport

Oriola Marashi i jep fund fejesës me Eros Grezdën, zbulohen arsyet e ndarjes

Show Bizz

Nora befason me deklaratën e fundit