Sport

“Legjendat” e Llapit të enjten nisen drejt Shkupit për ndeshjen debutuese në Evropë

Tifogrupi i Llapit i njohr si “Ultras Legjendat” do të udhëtojnë të enjten drejt Shkupit.

Kjo pasi skuadra e tyre e zemrës, Llapi do të përballet në ndeshjen debutuese në Ligën e Konferencës kundër ekipit shqiptar KF Shkupit.

“Grumbullimi i të hollave për biletën hyrëse dhe udhëtimin fillon nga sot deri ditën e hënë tek Caffe Bar “Calabria” (përball Liria Bau Center, afër shkollës ekonomike “Isa Boletini”). Çmimi i biletës së bashku me transport vajtje-ardhje është 5 euro”, ka shkruar një nga përfaqësuesit e tifozëve.

Kjo ndeshje që zhvillohet me 8 korrik, fillon nga ora 20:00 në stadiumin “Todor Proeski National Arena”.

Postime të ngjajshme
Sport

Lukaku drejt Chelseat, tifozët e Interit me mesazh të fuqishëm para selisë së klubit

Sport

Shaqiri pritet të kthehet në Serie A, dy skuadra të mëdha e duan futbollistin shqiptar

Sport

Përzgjedhësi i Shqipërisë U19 zbulon listën me futbollistët e ftuar për miqësoren kundër Italisë

Sport

Talenti i skuadrës gjermane i thotë “Po” Kosovës