Lajme

Legjenda Ze Roberto thotë se ka fizik më të mirë se Cristiano Ronaldo

Ze Roberto ka thënë se ai ka fizik më të mirë se Cristiano Ronaldo.

Në një mënyrë fantastike, pesë herë fituesi i Topit të Artë ka publikuar një foto nga stërvitjet e tij, derisa trupi i duket si i një 20-vjeçari edhe pse është 55-vjeçar.

Sidoqoftë, ish-anëtari i Bayern Munich, Bayer Leverkusen dhe Real Madridit, ka publikuar një foto, duke i befasuar të gjithë me trupin e tij prej një 46-vjeçari.

“Sot mund të them se kam një fizik më të mirë dhe se kam luajtur deri në moshën 34-vjeçare”, ka thënë ai për Tyc Sports. “Nëse ai (Ronaldo) thotë se është trupi i tij më i mirë, atëherë edhe unë do ndaja mendimin e njëjtë, por shikoni moshën”.

Ish-anëtari i Selecaso si një 46-vjeçar duket tejet në formë dhe se portugezi duhet të mendohet edhe një herë nëse mendon se trupi i tij është më i mirë.

Postime të ngjajshme
Lajme

Në Spitalin e Pejës, 59 pacientë me Covid-19, 35 pacientë në Oksigjeno terapi

Lajme

Kosovë, numri i rasteve aktive është 3.815

Lajme

Ministri Abrashi inspekton punimet në hekurudhën e Kosovës linja 10

Lajme

Ja sa tonelata kimikale kanë shpërthyer në Beirut, që shkaktuan katastrofë