Sport

Legjenda e Barcelonës: Neymar nuk do të transferohet te Real Madrid

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ish ylli i Barcelonës, Rivaldo mendon se Neymar nuk do të transferohet te Real Madrid, sepse ai beson se bashkatdhetarit të tij po i pëlqen një rikthim në Katalonjë.

Neymar duket i vendosur për t’u rikthyer te Barcelona këtë verë, me gjigantët spanjollë të sigurt se mund t’i japin fundit kësaj drame duke përmbyllur sa më shpejtë këtë transferim.

Dhe, përkundër interesimit nga Real Madrid, që po kërkon të ndërhyjë në këto bisedime, Rivaldo nuk beson se ‘Los Blancos’ janë në avantazh për një lëvizje të mundshme të Neymar.

Dhe, përkundër interesimit nga Real Madrid, që po kërkon të ndërhyjë në këto bisedime, Rivaldo nuk beson se ‘Los Blancos’ janë në avantazh për një lëvizje të mundshme të Neymar.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv