Show Bizz

Ledri Vula është me fat, mos i humbisni këto poza në bikini të të dashurës së tij

Ledri Vula po e shijon lidhjen e tij të dashurisë.

Reperi shqiptar, Ledri Vula, qe një kohë është në lidhje dashurie me Sara Hoxhën, shkruan lajmi.net.

Ata madje i kanë kaluar së fundmi edhe pushimet së bashku ku kishin zgjedhur ishujt Maldive e më pas Dubain si destinacion.

Sara është aktive në Instagram dhe dominojnë fotot në bikini. Disa prej tyre që ua sjellim në vazhdim s’duhet t’i humbisni.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Kështu dukeshin Kardeshiankat para operacioneve plastike

Show Bizz

Pozon Luana, faleminderit Zot për çdo frymëmarrje

Show Bizz

Burri i Tunës ofendon rëndë: LDK ma hongsh k****

Show Bizz

Luana Vjollca në imazhin e fundit ashtu siç e ka bërë nëna