Show Bizz

Ledjana tregon se a do ti kthehet Mevlanit

Ledjana së fundmi ka shpalosur pothuajse të gjitha detajet e lidhjes së saj me Mevlanin.

Ajo tha se janë ndarë dhe se lidhja e tyre nuk është se ka qenë diçka e vërtetë.

Tutje, Ledjana shtoi se Mevlani nuk ka bërë asgjë drejt saj dhe të gjitha ato që ai thotë se i ka bërë për të nuk janë asgjë, pasi ato janë bërë me reklama sepse kanë qenë në një emision.

Ajo tha se kënga e cila ka qenë dedikim për të nga Mevlani e ka prekur pasi është kënduar në mos-prezencën e saj.

“Jam prekur për faktin që është kënduar kënga ime në një festë që nuk isha prezente me një person tjetër që kisha të paktën 3-4 muaj që zihesha për atë mashkull. Më duket injorim, nuk më duket respekt apo siç e morën disa që thanë: të këndoi këngën. Ai gjest ishte injorim për mua”, ka thënë Ledjana.

Ndryshe, Ledjana u pyet se a do kthehen sërish me njëri-tjetrin derisa dha një përgjigje definitive “Jo”.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Elita Rudi përfundon në spital, me pamje jo të mira zbulon gjendjen e saj shëndetësore

LajmeShow Bizz

Motra e Vjosa Osmanit ‘çmend’ rrjetin me bikine

Show Bizz

Tentoi t’i merrte të dashurën, Sarën?! Atdheu tha se i ka vënë vizën, Andi i përgjigjet në emision

LajmeShow Bizz

Adriana Matoshi tenton ta puthë në buzë shoqen e ngushtë