Show Bizz

Ledjana e “Përputhen” gjen ‘fatin e jetës’ në Kosovë?

Ledjana e “Për’puthen” është bërë ndër emrat më të lakuar në mediat rozë.

Ish protagonistja po komentohet për çdo veprim që bën në rrjetet sociale.

Ajo kohëve të fundit është parë shpesh në Kosovë teksa ka pasur dyshime për një romancë të re.

Por cila është e vërteta e gjithë kësaj historie?

Në një intervistë për ‘Prive’ ajo u shpreh se me Kosovën ka bashkëpunimet më të mëdha.

‘Në momentin që kam dal nga program vij rregullisht, pothuajse çdo javë dhe qëndroj atje. Me Kosovën më lidh puna dhe e dua shumë Kosovën, pse jo mund të vij edhe atje’ tha ajo duket hequr dyshimet për lidhje dashurie.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur

Show Bizz

“Qebapa direkt nga Kosova”, Dua Lipa publikon fotografi teksa shijon ushqimin

LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti

LajmeShow Bizz

Policja kosovare si gjithmonë provokuese, këto janë fotografitë nga pushimet e saj