Show Bizz

“Le gruan e fëmijët për Fjollën”: Partneri i këngëtares flet gjerë e gjatë

Partneri i Fjolla Morinës Fisnik Syla ka folur për herë të parë për thashethemet në portale për ndarjen nga ish-bashkëshortja dhe fëmijët për shkak të këngëtares.


Përmes një postimi të gjatë, ai ka dhënë një version të ndryshëm nga ish-bashkëshortja duke thënë se “martesa ka përfunduar përpara historisë me Fjollën”.Syla teksa ka rikonfimuar lajmin e martesës për të cilin raportoi ekskluzivisht Prive në emisionin e të Premtes, ka folur edhe për dy djemtë e tij nga martesa e parë.

Reagimin e plotë të tij ju ftojmë ta ndiqni në postim:

Postime të ngjajshme
Show BizzSport

Eros Grezda i publikon pamjet të shëmtuara modeles Oriola Marashi

Show Bizz

Jonida Maliqi flet për divorcin

Show Bizz

Gold AG publikon imazhin e parë me djalin në dorë

Show Bizz

Grupi suedez realizojnë me videoklip këngën “Xhamadani vija-vija”