Lajme

LDK konfirmon përmes fotografive mungesën e Hazirit e Veliut në mbledhje

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Lufti Haziri e Agim Veliu nuk po marrin pjesë në mbledhjen e sotme të Kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës, prej nga ku pritet që Vjosa Osmani të nominohet si kandidate për kryeministre.

Duket se një gjë e tillë e ka hidhëruar kreun e Komunës së Gjilanit dhe atë të Podujevës.

Se ata nuk po marrin pjesë në këtë mbledhje, e ka konfirmuar edhe vetë LDK’ja përmes një postimi në faqen zyrtare, ku dy karriget e Hazirit e Veliut kanë mbetur bosh.

Gazeta Express ka provuar që t’i kontaktojë të dy, por ata kanë qenë të pa çasshëm./GazetaExpress/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat