Lajme

LDK gjen shpëtimin për këto zgjedhje, iu bashkohet Fero

Gani Geci ka bërë një postim në rrjetin e tij social Facebook ku është parë së bashku me reperin e njohur kosovar, Feron

Fero si duket do ta përkrahë LDK-në për këto zgjedhje, derisa një koleg i tij sot, Mozzik bëri të ditur se do ta mbështesë PDK-në.

Gani Geci është takuar sot me Feron dhe disa artistë tjerë nga Gjilani.

 

“Përshëndetje nga Gjilani bashkë me Feron ,edhe artistët e rinjë të gjithë me LDK,” ka shkruar Geci në Facebook.

Ndryshe, zgjedhjet e jashtëzakonshme në Kosovë do të mbahen më 14 shkurt.

Postime të ngjajshme
Lajme

Tri ngjarje të rënda që tronditën Kosovën brenda pak javësh

Lajme

Hoti e jep lajmin, ja kur do të nis vaksinimi në Kosovë dhe kush do e merr i pari

EkonomiLajme

Thesari: Pagesat e komunës së Prishtinës për të prekurit e pandemisë do të kryhen për 48 orë

LajmeShow Bizz

Avokatja shqiptare mahnit me linjat e saj trupore