Sport

Lazio i Muriqit me grup të favorshëm, Interin e pret “ferri”

Është duke u hedhur shorti për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve në Gjenevë të Zvicrës.

Skuadrat elitë të këtij kompeticioni, sot do të mësojnë grupin e tyre dhe kundërshtarin, shkruan IndeksOnline

Më poshtë renditja e skuadrave në grupet e tyre:

Grupi A:
Bayern Munich
Atletico Madrid

Salzburg

Grupi B:
Real Madrid

Shakhtar Donetsk

Inter

Grupi C:
Porto

Man City

Olympiacos

Grupi D:
Liverpool

Ajax

Atalanta

Grupi E:
Sevilla
Chelsea

Krasnaodar

Grupi F:
Zenit

Dortmund

Lazio

Grupi G:
Juventus

Barcelona

Dinamo Kiev

Grupi H:
Paris Saint Germain

Man United

Leipzig

Postime të ngjajshme
Sport

A do të luaj Myrto Uzuni sonte kundër Barcelonës?

Sport

Dallku dhe Tamniku në procedurë displinore

Sport

Superliga e Kosovës rikthehet në aksion

Sport

Liga e Kampionëve: Edicioni i ri fillon sonte me disa super ndeshje