Sport

Lazio bëhet me avion të ri, futbollisti i skuadrës reagon ashpër

Ditën e djeshme (e premte), bëri bujë lajmi se Lazio e bleu një aeroplan privat për klubin.

Në ndeshjet si mysafir, skuadra kryeqytetase do të fluturojë me avionin e vetë, një dhuratë e bërë nga presidenti Claudio Lotito, shkruan “Zeri.info”.

Megjithatë, Luis Alberto, futbollisti i Lazios nuk e ka pritur mirë këtë investim.

Ai ka ironizuar me blerjen e avionit të ri duke thënë për “Twitch”:

“E pash avionin, shumë bukur… Kaq shumë para të shpenzuara. Në fakt, për ne dhe skuadrën nuk ka asgjë”. /

Postime të ngjajshme
Sport

Batatina beson që fitorja ndaj Drenicës sot ishte pika e kthesës për Llapin

Sport

Trajneri i Borussias kërcënon Interin

Sport

Futbollisti i Ballkanit shumë afër rikthimit në fushat e blerta

Sport

Ja kur luhet ndeshja e mbetur Drita – Llapi