Sport

“Latta” bën çmendurinë, transferon tre yjet e Kosovës

Aktorët e mirënjohur të serialit komik “FC Latta”, Arjanit Hoti dhe Edlir Gashi kanë vizituar futbollistët e Kosovës, shkruan Gazetasheshi.com.

Hoti dhe Gashi që luajnë në serialin komik ‘FC Latta’, kanë qenë në njërin nga hotelet luksoze ku po qëndron ekspedita e Kosovës dhe kanë bërë një video të shkurtër me lojtarët, si: Mirlind Daku, Betim Halimi dhe Visar Beka

“Sekretarë, këta po i blejë. Gërdi po bëjshin”, thotë ai.

Kosova nesër udhëton për Turqi, ku atje do të zhvillojë dy miqësore me Guinën dhe Gambinë.

Dardanët kësaj radhe do të luajnë me një pjesë të madhe të futbollistëve nga Superliga e Kosovës.

Postime të ngjajshme
Sport

Batatina: Luanët do ta përfaqësojnë jo vetëm Llapin por edhe shtetin e Kosovës në arenën ndërkombëtare

Sport

Esat Mala transferohet në Superligën e Turqisë, ja sa ka fituar Partizani nga largimi i tij

Sport

Prishtina testohet për COVID-19, e merr një lajm të mirë para finales së nesërme

Sport

Momenti kur bashkëlojtarët ia prishin gjumin Messit për ta uruar për ditëlindje