Lajme

Largohet Aurora Susuri- Gunga, ndër figurat më të njohura të KTV-së

Njëra prej figurave kryesore të KTV’së, Aurora Susuri- Gunga, është larguar prej këtij mediumi.

Sipas burimeve të Express, Susuri do t’i bashkohet një mediumi tjetër.

Moderatorja ka kohë që ka qenë pjesë e KTV’së dhe është ndër më të njohurat në rolin e saj në Kosovë.

Kjo është vetëm një ndër ikjet e fundit nga ky medium pas largimit të Xhemajl Rexhës dhe Adriatik Kelmendit ndër të tjerë..

Postime të ngjajshme
Lajme

Gjyshja kosovare bëhet hit në internet, hip në BMW luksoze dhe i jep gaz

Lajme

Vuçiqit e Bërnabiqit s’ju pëlqeu fjalimi i Kamberit në Kuvend, por ky ka disa porosi për ta

Lajme

Zgjedhjet për kryetar komune në Podujevë: Si pritet të votojnë të prekurit nga Covid-19

Lajme

Ministria e Financave porosit dron 18 mijë euro, tregon se çka i duhet