Sport

Largim i papritshëm te Ballkani

Valon Azemi nuk do të jetë më pjesë e FC Ballkanit.

Përmes një postimi në facebook, Azemi ka njoftuar për largimin e tij nga klubi.

“Nga sot nuk do jem më pjes e FC BALLKANIT, falenderoj stafin dhe lojtarët për kontributin dhe respektin ndaj meje”, ka shkruar ai në facebook.

Akoma nuk është bërë e ditur se ku do të luajë sezonin e ardhshëm mbrojtësi Azemi.

Postime të ngjajshme
Sport

Real Madridi pa pesë futbollistë të rëndësishëm ndaj Valencias

Sport

Drenica, liderja e re e Superligës: Tahir Lushtaku synon daljen në garat evropiane me skuadrën nga Skënderaj

Sport

Eksperti britanik inspektoi fushën e stadiumit “Fadil Vokrri”

Sport

Tetë pjesëmarrës nga Kosova do të vijojnë kursin evropian për administratorë sporti