Sport

LAJMI I FUNDIT: Tottenham e shkarkon Jose Mourinhon

Mediat në Angli shkruajnë se skuadra e Tottenhamit e ka shkarkuar nga detyra e trajnerit, Jose Mourinhon.

“GOAL” shkruan se Tottenhami ka marr vendim për të shkarkuar trajnerin Mourinho.

 

Ende nuk dihet arsyeja, por që pritet të merret vesh shumë shpejtë.

Postime të ngjajshme
Sport

Drita i dërgon urime Malishevës dhe Ulpianës

Sport

Kjo do të jetë përballja e zjarrtë e “Play-off”-it për inkuadrim në Superligë

Sport

Këto dy skuadra bien nga Liga e Parë

Sport

Liga e Parë: Këto dy skuadra përmbyllin sezonin fantastik me inkuadrim në Superligë, ndërsa këto janë dy skuadrat që bien