Sport

LAJMI I FUNDIT: Tjetër rast pozitiv me koronavirus te Milani

Jo vetëm Stefano Pioli. Edhe zëvendësi i tij, Giacomo Murelli ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Këtë e ka konfirmuar para pak çastesh vetë klubi “kuq e zi” përmes një komunikate zyrtare, përcjell GazetaBlic.

64 vjeçari Murelli tashmë është vet-izoluar, ndërsa po u përmbahet në përpikmëri protokollove shëndetësore dhe atyre të izolimit.

Postime të ngjajshme
Sport

Prishtina - Feronikeli, mbyllet pjesa e parë në kryeqytet

Sport

35 minuta në ndeshjen Prishtina vs Feronikeli, ja rezultati momental

Sport

Penallti në “Fadil Vokrri”, ja çfarë ka ndodhur!

Sport

Merr fund gjithçka, Liverpool hedh në shitje Xherdan Shaqirin