Sport

Lajmi i fundit: Munishi konfirmon ofertën nga klubi i madh kosovar

Prej dhjetorit të vitit të kaluar, Ismet Munishi është i papunë.

Trajneri i mirënjohur kosovar ishte shkarkuar nga Ballkani dhe deri më tani ende nuk është angazhuar në ndonjë klub, raporton “Zeri.info”.

Sonte, në “ATV”, Munishi ka zbuluar se është kontaktuar nga klubi i Vushtrrisë, por që duket se nuk ka pranuar.

“Më duhet ta bëj publike, më ka kontaktuar kryetari i klubit për t’u angazhuar”, deklaroi Munishi.

“Më vjen keq për gjendjen që janë”, shtoi ai.

Postime të ngjajshme
Sport

Shorti i Europa League, kur dhe ku do të mbahet

Sport

Pasi mposhtën Dritën dhe Llapin, Adenis Shala ka disa fjalë edhe për Prishtinën

Sport

Tigrat e Zi kërkojnë dorëheqjen nga Klodian Duro

Sport

SUPERLIGA: Mbyllen me këto rezultate takimet, Feronikeli - Drenica dhe Besa - Arbëria