Sport

Lajmi i fundit: Milot Rashica i bashkohet klubit të Premier Leagues

Milot Rashica ka bërë një hap të madh në karrierë.

Mesfushori kosovar është transferuar te Norwich City në Premier Ligë.“Miloti është lojtar me potencial të mad.

Është i shpejtë, i menqur dhe ka lëvizje të shpejta. Teknikisht shumë mirë dhe di të përfundojë aksionet” u shpreh trajneri Daniel Farke.

Postime të ngjajshme
Sport

Legjenda e Man Cityt, Kompany me fjalë të mëdha për Laçin para ndeshjes

Sport

Ernest Muçi realizon gol spektakolar në Ligën e Kampionëve ndaj Dinamo Zagrebit

Sport

Zyrtare: Ky është përforcimi i radhës nga Vëllaznimi

Sport

Reali tregon çmimin për Iscon