.
Show Bizz

Lajmi i fundit: Merret vendimi për Einxhel se a do të rikthehet në “Big Brother VIP”

Ekipi mjekësot bashkë me produksionin e spektaklin kanë marr vendimin për moderatoren.

Einxhel Shkira ditën e djeshme pësoi një aksident duke thyer krahun dhe kështu iu desh t’i nënshtrohej një operacioni, shkruan lajmi.net.

Fatmirësisht, banorja e Big Brother ka kaluar mirë dhe është në gjendje të mirë shëndetësore.

Ndërkohë, produksioni ka njoftuar se Einxhel po rikuperohet dhe do të rikhehet në shtëpi për të vazhduar rrugëtimin e saj brenda shtëpis

Theksojmë se, banorët mbrëmë u deklaruan se janë të gatshëm për tu kujdesur për Einxhel çka do që i duhet asaj pasi vazhdon ta mbajë dorën e lidhur me fasho.

Ndryshe, Einxhel u rrëzua gjatë një loje që po realizonin bashkë me Ilirin.

Related posts
Show Bizz

Dalin detaje nga ndarja e Tottit, Ilary Blasi u zemërua kur pa këto foto!

Show Bizz

’50 Cent’ padit doktoreshën që i sugjeroi operacion ‘për zmadhim penisi’

Show Bizz

“Çmendet” Monika, heqë bluzën dhe tregon gjoksin duke vallëzuar me banorët

Show Bizz

Egzona sqaron se pse Vëllai i Madh zgjodhi Donaldin dhe Beniadën të kujdesen për Einxhel