Sport

Lajmi i fundit: Lëndohet një tjetër futbollist i Kosovës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kosova nuk ka marr lajme të mira nga lëndimet në ditë e fundit.

Pas mungesave të sigurta të Arbër Zenelit dhe Hekuran Kryeziut, ishte Milot Rashica ai që pësoi dëmitim.

Tani në dyshim është edhe Herolind Shala për ndeshjet e shtatorit, pasi ka pësuar një frakturë në dorën e djathtë.

Ai pritet të futet në operim dhe do të mungoj disa javë, shkruan Gazeta Sheshi.

Numri i lëndimet ka shkuar në katër, që për Bernard Challandesin janë shumë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv