Lajme

LAJMI I FUNDIT: Ky është i riu qe vdiq para pak minutash

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Një rast i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në Vushtrri, ku një person ka vdekur.

Gazeta Online Veriu.info merr vesh nga burimet e saj se viktima SH. Behrami ka bërë vetvrasje.

Viktima ka punuar në njërin prej bizneseve më të mëdha në Vushtrri.

Media ka kontaktuar Policinë e Kosovës dhe po presim një përgjigje zyrtare nga institucioni.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat