Lajme

LAJMI I FUNDIT: Fundoset një 55 vjeçar në Liqenin e Batllavës, policia nis hetimet

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Policia e Kosovës ka njoftuar se një burrë është fundosur në Liqenin e Batllavës. Kanë thënë se kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po bëjnë hetimet. Ngjarja ka ndodhur sot në orën 16.

“Rreth ores 16:00 kemi pranuar nje informacion se nje person dyshohet te jete fundosur ne liqenin e Batllaves.  Ekipet policore jane ne vendin e ngjarjes. Per detaje te tjera do te njoftoheni me kohe”, thuhet në përgjigjen e Policisë për Gazetën Express.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat