Sport

LAJMI I FUNDIT: Ferizaj transferon futbollistin e Prishtinës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Skuadra e drejtuar nga Bekim Isufi, Ferizaj ka fituar miqësoren e parë në vitin 2020, shkruan Gazeta Sport.

Sot, Ferizaj, mposhti me rezultatin e lartë 4-0 skuadrën shqiptare nga Maqedonia e Veriut, Renova.

E Ferizaj tashmë ka siguruar shërbimet e një talenti.

Bëhet fjalë për ish futbollistin e Prishtinës, Ramush Ramadani.

Ky i fundit tashmë i është bashkuar Ferizajt dhe nga ky edicion do të jetë pjesë e tyre.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv