Sport

Lajmi i fundit: Batatina jep dorëheqje nga Llapi një ditë pas eliminimit nga garat evropiane

Një lajm jo i mirë ka ardhur nga skuadra e Llapit. Nënëkryetari i KF Llapit, Amrush Batatina ka dhënë dorëheqje nga pozita që mbante tek skuadra podujevase, shkruan Demokracia.com.

Vëllau i Tahir Batatinës ka thënë se ka marrë këtë vendim për shkak të angazhimeve që ka në biznesin e tij në Gjermani.

Batatina përmes një postimi në Facebook, ka falënderuar të gjithë lojtarët, kryesinë e skuadrës dhe tifozët e KF Llapit për bashkëpunimin e deritanishëm.

Postime të ngjajshme
Sport

Eksperti i jep shpresë Eriksenit: Mund të luajë me një kusht

Sport

Astrit Selmani, i pari që e realizon “hat-trick” në Conference Leauge

Sport

“Bombardon” përsëri Muriqi, realizon gol të bukur në miqësore me Lazion

Sport

EKSKLUZIVE: Agon Llugiqi bëhet me ekip të ri