Lajme

Ishte në kërkim, Policia e arreston duke pirë kafe

Policia në Gjilan sot arrestuar në një kafiteri në Gjilan të dyshuarin e kërkuar B.A( i lindur më 1980). I arrestuari kërkohej në bazë të urdhëresës së Gjykatës Themelore në Gjilan i dënuar me burg efektiv 1 vit e 6 muaj . Pas kompletimit të…
LajmeShow Bizz

Albina Kelmendi flet për lidhjen me biznesmenin e njohur

Dy ditë më parë u bë publike lidhja e Albina Kelmendit me Valon Vataj. Pas kësaj ka reaguar edhe vetë Albina Kelmendi, e cila ka thënë se ata janë rehat e të lumtur dhe se sipas saj ishin bërë gati me paragjykimet që po u bëhen. “Unë nuk e kam mbajtur…
LajmeShow Bizz

Ky është banori që u largua sonte nga Big Brother VIP

Në spektaklin e së martës banorët që shkuan në nominim ishin Egzona dhe Tani. Publiku kishte tri ditë që të votonte personin që dëshironin ta largonin nga shtëpia e Big Brother VIP. Egzona Rafuna, banorja nga Kosova ka qenë banorja e cila është votuar…
Lajme

Parashikimi i motit për nesër

Instituti Hidrometerologjik bën të ditur se nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët por nuk do të mungojnë as rrezet e diellit nëpër disa zona. Vranësirat herë-herë do të shoqërohen me riga shiu të përziera edhe me fjolla bore, ndërsa…