Sport

Lajme të bujshme nga Turqia: Dy futbollistët shqiptarë do të firmosin në janar me Beshiktashin

Duke patur probleme financat e klubit David Domgjoni dhe Gentian Selmani po largohen nga Menemespor.

Sipas mediave turke dy lojtarët shqiptar priten të largohen si lojtarë të lirë dhe të dy lojtarët në fjalë janë në bisedime me klubin e madh turk Beshiktash.

Sipas mediave vendase thuhet se lojtarët priten të firmosin ditët e para të janarit për tu transferuar tek klubin nga Stambolli.

Postime të ngjajshme
Sport

Drita dhe Prishtina përballen në Turqi, luhet për trofeun e parë të vitit

Sport

Bekim Balaj ndëshkohet me karton të kuq vetëm pesë minuta pasi u inkuadrua në derbin austriak

Sport

Limani me një premtim të madh për tifozët e Dritës para ndeshjes me Prishtinën

Sport

Këto janë ndeshjet miqësore që do t’i zhvillojë Prishtina në Turqi