Sport

Lajm shumë i mirë për Rrahmanin para ndeshjes së sotme

Amir Rrahmani mund të tregoj cilësitë dhe vlerën e tij para trajnerit, Gennaro Gatusso.

Mbrojtësi kosovar ka gjasa të luaj sot në duelin ndaj Genoas, shkruan Gazeta Olle.

Mundësia për të pasur minuta për Rrahmanin vien pasi që ylli i Napolit, Koulibaly është infektuar me koronavirus.

Senegalezi do të mungojë edhe për dy takimet e ardhshme dhe ka gjasa të mëdha që kosovari të paraqitet në të paktën njërën prej tyre.

Takimi mes Genoas e Napoli zhvillohet sonte me fillim nga ora 20:45 në “Luigi Ferraris”.

Postime të ngjajshme
Sport

Agim Sopi transferon edhe një ish lojtar të Trepçës ’89 në Suedi, flet presidenti Abedin Zeka

Sport

Munishi i emocionuar nga Suharekasit

Sport

Komisioni i Garave ka hapur inicim disiplinor për skuadrën e Llapit

Sport

Dellova i Prishtinës përfundon në disiplinor, kjo është arsyeja