Sport

LAJM I FUNDIT/ Messi vendos të flas, ky është paralajmërimi i tij

Ditën e nesërme Lionel Messi do të thyejë heshtjen dhe do të flasë për herë të parë për largimin nga Barcelona si dhe për të ardhmen e tij.

Argjentinasi ka lajmëruar një konferencë në ‘’Camp Nou’’ ditën e nesërme në orën 12 të ditës.

Të gjithë do të jenë me sy e veshë tek një prej futbollistëve më të mirë në historinë e këtij sporti. Lajmi është bërë viral duke u përhapur me shpejtësi të madhe.

Postime të ngjajshme
Sport

"Efekti" Berisha rriti vlerën e Prishtinës, tani bardhekaltërit bëhen klubi më i shtrenjtë në Kosovë!

Sport

Batatina i kundërpërgjigjet “Xhebrailave”

Sport

Ronaldo biznesmen i suksesshëm, i ndryshoi jetën 40 mijë njerëzve

Sport

Ish futbollisti i Prishtinës nënshkruan për skuadrën e njohur evropiane