Lajme

Lajçak, konferencë shtypi në oborrin e Zyrës së BE-së në Prishtinë

Përfaqësuesi Posaçëm i Bashkimit Evropian (PPBE) për Dialogun Prishtinë-Beograd dhe çështje të tjera rajonale të Ballkanit Perëndimor, Miroslav Lajčák, do të mbajë një konferencë shtypi në oborrin e Zyrës së BE-së në Prishtinë.

Për shkak të situatës së pandemisë, konferenca për shtyp do të jetë e kufizuar vetëm për gazetarë, kurse fotot dhe video e konferencës për shtyp do të jenë të disponueshme në llogarinë e Facebook-ut të Zyrës së BE-së: @EuropeanUnionInKosovo, YouTube and Flickr.

Postime të ngjajshme
Lajme

Selmanaj ia mban sendviqin Hotit në një lokal të Prishtinës

Lajme

IKSHPK-ja me apel për qytetarët pas shtimit të rasteve me COVID-19

Lajme

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

Lajme

Këto ditë Gjykata Kushtetuese ka mundësi ta rrëzojë qeverinë Hoti