Lajme

Labi u bën thirrje politikanëve t’i dalin në ndihmë ferizajasit që vuan nga Ieukimia

Këngëtari i njohur kosovar Labinot Tahiri vazhdon që të tregoi anën humanitare, duke u dalë në ndihmë shumë personave.
Së fundmi ai u bëri thirrje politikanëve që t’i dalin në ndihmë ferizajasit Fitim Mehmeti, shkruan Indeksonline.

Fitimi është diagnostikuar me sëmundjen e Ieukemisë, dhe i nevojitet të kryej shërimin jashtë vendit.

Për shërimin e tij nevojiten 130 mijë euro, ku Labi bashkë me fondacionin e tij dhuron 5 mijë euro.

Postimi i plotë i këngëtarit.

“THIRJE PËR PARTITË NË KOHË FUSHATE ME E SHPETUA KËTË DJALË.

Mirëmengjesi të gjithë Ferizajit dhe krejt Kosovës e shqiptarëve gjithandej!

E kam një ide për shpëtimin e këtij djalit nga LEUKEMIA, mbase ne shtetin tonë nuk mundet as ky me u sherua!

1/ Nëse ndonjera parti, ose të gjitha partitë munden me u be bashk me shpetu le ti bejnë paratë, le të mi dorëzojnë dhë ne e dergojmë për shêrim në TURQI!

Për me ua ndihmu partive me i mbledh keto para, 130.000€ , unë dhe ne i dhurojmē 5000€ që me ua lehtesu.

Ta shohim tash a po lajmrohet ndonjera?

MOS HARRONI LIDERË të dashur , të PARTIVE, se djali ēshtë sot votues i juaji dhe zjarrëfikës , dhe jeta e tij nvaret nga ; Zoti, ju dhe shteti; qoftë Presidenti, Kryeministri apo ministria me listat e deputetëve.

Tash filloni dhe shkruani komentet e juaja te dashur qytetarë…!

Po presim nr im është ;

0038349139900

Me mua direkt muni me fol ju LIDERA që e doni popullin.

Labinot Tahiri Kosovë e Shqipërisë”.

THIRJE PËR PARTITË NË KOHË FUSHATE ME E SHPETUA KËTË DJALË🤝💐🌹
E kam një ide për shpëtimin e këtij djalit nga LEUKEMIA, mbase ne shtetin tonë nuk mundet as ky me u sherua!
1/ Nëse ndonjera parti ose të gjitha partitë, e kanë mundesinë që të bëhën bashk, që ta shpëtojnë këtë djalë, le ti bejnë paratë, dhe le të mi dorëzojnë, që ta dergojmë për shêrim në TURQI.
Për me ju ndihmu partive me i mbledh keto para, 130.000€ , unë dhe ne , i dhurojmē 5000€.
Ta shohim tani a po lajmrohet ndonjera parti?
MOS HARRONI LIDERË të dashur të partive, se djali ēshtë sot votues i juaji dhe zjarrëfikës , dhe jeta e tij nvaret nga ; Zoti, ju dhe shteti; qoftë Presidenti, Kryeministri apo ministria me listat e deputetëve.
Tash filloni dhe shkruani komentet e juaja te dashur qytetarë…!
Ne po presim!
nr im është ;
0038349139900
Me mua direkt mundeni me kontaktua ju të nderuar! M
Labinot Tahiri Kosovë e Shqipërisë.

Postime të ngjajshme
Lajme

Vaksinat anti-Covid shiten në tregun e zi, sa kushton një dozë

Lajme

Tragjedi në familjen shqiptare: Koronavirusi u merr jetën dy prindërve dhe djalit të tyre të vetëm

Lajme

“Marrëveshje për ndarje pushteti” – anëtari i LDK-së zbulon se si po tentohet të zgjidhet kryetari i ri

Lajme

Bahtiri flet për veturën superluksoze “Maybach”: Tregon se cili anëtarë i familjes e bleu atë